Jesteście fankami paznokci hybrydowych? Czy klasyczne kolory paznokci są najlepsze?

Manicure hybrydowy

Ta tradycja jest pielęgnowana od wielu lat, a obecnie zastąpiła wszystkie inne metody stylizacji paznokci. Łatwo jest znaleźć instrukcję w Internecie i w większości centrów handlowych. Chociaż jest ona dostępna u większości kosmetyczek, wiele kobiet nadal chce wykonać manicure hybrydowy w domu.

Jedna aplikacja hybrydowych paznokci może kosztować wszędzie od 40  do 200 PLN  w zależności od lokalizacji, które lakiery zostały użyte i jakie ozdoby zostały zastosowane. W mniejszych miastach klasyczny manicure może kosztować między 30-40 zł a 50-70 zł. Więcej zapłacisz za projekty i style z wyższej półki.

Lakiery hybrydowe do paznokci są moimi ulubionymi i wciąż pamiętam, kiedy nie były szeroko dostępne. To było coś, o czym chciałem napisać. Wiele dziewczyn codziennie kupuje lampę i zaczyna używać hybrydowych lakierów do paznokci na swoich paznokciach. Oto kilka faktów i mitów na temat hybryd. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z lakierami do paznokci. W tym artykule przejdziesz przez to jak stworzyć paznokcie hybrydowe. Pięknym manicure można się cieszyć nawet do 3 tygodni pod warunkiem, że nie uszkodzimy płytki paznokcia. To niesamowite!

Czym są paznokcie hybrydowe?

Paznokcie hybrydowe wykonuje się za pomocą lakierów, które można suszyć w świetle ultrafioletowym. Lakiery hybrydowe do paznokci mają największą zaletę w trwałości. Utrzymują się nawet do 2 tygodni, są odporne na odpryski, zarysowania i blaknięcie. Na trwałość efektu wpłynie jakość lakieru, dokładność, tempo pracy, natłuszczenie i tempo wzrostu naszych paznokci. Prawdopodobieństwo odpryskiwania lakieru hybrydowego jest większe, jeśli płytka paznokcia ma więcej oleju.

Co należy zakupić na początku projektu?

Najwięcej kosztuje zestaw startowy. Zestaw startowy jest najdroższy i kosztuje około PS250. Zawiera on wszystko, co jest potrzebne do rozpoczęcia pracy z hybrydami. Choć akcesoria można kupić osobno, zestawy są bardziej opłacalne. To decyzja, której nie będziemy żałować. Z klasycznego lakieru o pojemności 7 ml wychodzi mi zazwyczaj dziesięć użyć.

Popularne sieciówki sprzedają akcesoria i lampy UV. Jeśli szukacie oszczędności, to świetnym miejscem na początek są gazetki Rossmanna.

Lampa UV Po pierwsze, będziesz potrzebować lampy utwardzającej (UV lub LED). Więcej zapłacisz za taką, która ma mniejszą moc (min.) 24 W. Próbowałem mostów i pochodni, które miały 9 W. Nie utwardzały dobrze. Ta metoda nie będzie używana na wycieczce, ani do naprawy pojedynczych paznokci. Nałożenie lakieru zajmie mniej czasu niż ten, który jest wykonany przy użyciu mocniejszej lampy. Proces ten będzie trwał dłużej, a lakier nie będzie tak trwały.

Primer Służy do oczyszczenia płytki paznokcia. Jest to pierwsza warstwa do nałożenia hybrydy. Warstwa ta nadaje manicure przyczepność i trwałość. Do wyboru masz lakier do paznokci kwasowy lub bezkwasowy. Istnieją dwa rodzaje lakierów. Dla słabych lub zniszczonych paznokci lepszy jest bezkwasowy, ponieważ jest mniej szkodliwy dla płytki paznokcia. Ma on nieprzyjemny, silny zapach. Nie jest to coś, co można zastąpić. Nie musisz się martwić o to, jak może wpłynąć na paznokcie.

rossman lakier do paznokci

Clearer Znany również jako cleaner, odtłuszczacz może być również nazywany oczyszczaczem. Po opiłowaniu oczyszcza płytkę paznokcia.

Blok polerski i pilnik Ważne jest, aby wybrać odpowiednią gradację. Ja preferuję te, które mają gradację od 180 do 240. Nie są zbyt trudne, nie zaszkodzą, a dobrze zmatowią paznokcie.

Top coat, baza i lakiery hybrydowe do paznokci Ważne jest, aby wybrać odpowiednią bazę, lakier utwardzający i/lub lakier nawierzchniowy. Chociaż lakiery hybrydowe są możliwe, nie jest to zalecane. Nakładaj cienką warstwę, aby uniknąć nierówności na paznokciach. W zależności od celu manicure, możesz zastosować jeden lub więcej kolorów. Istnieje wiele dostępnych ozdób i lakierów do paznokci. Pomyśl tylko o tym, co możesz stworzyć z lakierami do paznokci. Istnieje tak wiele kreatywnych opcji dla projektów paznokci. To jest ostatni krok.

Instrukcje krok po kroku jak stworzyć hybrydę Spiłuj paznokcie w kształcie, który preferujesz i odciągnij lub popchnij skórki do tyłu. Możesz spiłować paznokcie a następnie wypolerować powierzchnię szczoteczką do polerowania. Odkurz powierzchnię za pomocą dużego pędzla. Aby usunąć ewentualne pozostałości, możesz użyć cleanera lub primera. Nie nakładaj lakieru bazowego na skórki. Manicure hybrydowy nie będzie się trzymał, jeśli wylejesz więcej niż wynosi kontur. Mogą się tworzyć pęcherzyki powietrza. Nałóż cienką warstwę topu, na niego kolor i bazę. Pozostaw top do wyschnięcia w lampie UV na 120 sekund. Czas utwardzania będzie różny w zależności od mocy lampy i rodzaju lakieru hybrydowego. Nałóż drugą warstwę lakieru. Pozostaw lakier w jasnym kolorze w lampie na 120 sekund. Polecam odczekać 180 sekund, jeśli masz ciemniejszy lakier. Możesz nałożyć drugą warstwę koloru i pozostawić ją do wyschnięcia w lampie na 120 do 180 sekund. Nałóż mniejszą ilość koloru, jeśli kolor jest zbyt intensywny. Kontynuuj poprzednie kroki, jeśli kolor nie jest skończony. Nakładamy top coat i pozostawiamy do wyschnięcia pod lampą na 120 sekund. Aby usunąć tłustą warstwę na naszych paznokciach, używamy removera. Voila!!! Nasz manicure hybrydowy jest już gotowy. Nie było to trudne!!! Pomiędzy warstwami nie używam zmywacza. Choć niektóre kobiety go używają, ja uważam, że lepka warstwa pomaga całości trzymać się razem i dłużej się utrzymuje. Im cieńsza jest ta warstwa, tym lepiej. Nakładanie grubych warstw zajmie Ci więcej czasu. Lampa LED potrzebuje około 30 sekund na utwardzenie, w zależności od jej mocy. Tak długo, jak lakier nie jest wysuszony w lampie, możesz wykonywać poprawki lub zmiany kształtu.

Unikaj kontaktu z lakierem do włosów. Spowoduje to powstanie pęcherzyków powietrza, a włosy będą wypadać z boków. Używaj tylko produktów o sprawdzonym działaniu. Aliexpress to wspaniałe miejsce na zakupy. Mój przyjaciel rozwinął alergie na Aliexpress.

Po zaledwie pięciu użyciach, zestaw jest często wart swojej ceny. Oszczędność czasu i finansów jest znaczna. Chociaż zajmuje to dużo czasu, nie muszę polegać na nikim. Można to zrobić wtedy, kiedy mi to odpowiada i kiedy jest to dla mnie najwygodniejsze.

Jesteście fankami paznokci hybrydowych? Czy klasyczne kolory paznokci są najlepsze?

Oto kilka pomysłów na modny manicure hybrydowy 2020 Klasyka Klasyka jest ponadczasowa, więc sprawdzi się każdy kolor beżu, lub inny neutralny.

Pastele Pastele są wciąż w modzie, nawet w przypadku manicure hybrydowego. Niezależnie od tego, jaki kolor wybierzesz, będą wyglądać niesamowicie.

Kolory W tym roku trend manicure hybrydowego wyprzedził trend kolorystyczny. Możesz mieszać i dopasowywać różne kolory.

Sprawdź najlepsze promocje na ding

Story Page